TYT-YKS Youtube Kanal Önerileri

/ 4 Eylül 2018 / 104 / yorumsuz
TYT-YKS Youtube Kanal Önerileri

Youtube özellikle herhangi bir kursa gitmeyen arkadaşlar için harika bir ders anlatım kaynağıdır. Site üzerinde başlangıç seviyesindeki öğrencilerden tutun ileri seviyedeki öğrencilere hitap eden bir sürü kanal bulunuyor. Ders çalışırken başka herhangi bir dikkat dağıtıcı unsur bulunmadığında Youtube’dan faydalanabilirsiniz. Youtube açıkken yan sekmede sakın Facebook açık olmasın. Sadece kendinizi derse odaklayın ve videoda çözülmüş olan soruları bir de siz çözmeyi deneyin. Takıldığınız bir yer olursa hemen geri sarıp izleyebilirsiniz. Böylece kendinize daha kolay bir öğrenme ortamı oluşturursunuz. Uniyolu olarak sizler için Youtube’da yer alan en iyi ders kanallarını derledik. İşte 2019  TYT – YKS Youtube Kanal Önerileri;

Youtube Ders Kanalları (1)

Benzer Konular
Uni Yolu Soru Çözüm Takip Çizelgesi – İndir
Sadece sınavlara hazırlık sürecinde değil, hayatımızın her döneminde belli bir düzene göre hareket etmek her zaman daha iyi olmuştur. Üniversite Yolu TYT-YKS Öğrenci Odaklı Eğitim Platformu olarak Soru Çözüm Takip..
Uni Yolu Günlük Planlayıcı – İndir
Sadece sınavlara hazırlık sürecinde değil, hayatımızın her döneminde belli bir düzene göre hareket etmek her zaman daha iyi olmuştur. Üniversite Yolu TYT-YKS Öğrenci Odaklı Eğitim Platformu olarak Günlük Planlayıcı hazırladık.Günlük..