15 Tatil Çalışma Programları (TYT-AYT)

/ 6 Ocak 2019 / 8.780 / 4 Yorum
15 Tatil Çalışma Programları (TYT-AYT)

 18 Ocak 2019 itibari ile okullar sömestr tatiline girecekler bu süreci verimli geçirmek adına neler yapılabilir?

Bir kere Dershanelere giden öğrenciler genel tekrar ve hızlandırma programlarını kapsayacak olan, TYT KAMP çalışmalarına zaten dâhil olacaklar. Peki, ya Dershaneye gitmeyen arkadaşlar ne yapacak. Onlarında da yapması gereken kesinlikle bir Çalışma Programı düzenleyip katı bir disiplinle buna uymak. Aksi takdirde ha bu gün ha yarın derken bir bakmışlar tatil bitmiş Eğitim hayatı yeniden başlamış. Daha da kötüsü rakipler almış başını gitmiş.

Onun için yapacakları programın ana unsurları şunları kapsamalı;
‘’Genel Tekrar, Konu Eksiklerinin giderilmesi, Soru Çözümleri, Anlaşılmayan Konuların üstünden bir daha geçilmesi ve yoğun TYT AYT denemeleri’’.

uniyolu.com olarak aşağıda belli bir programı olmayan ya da Dershaneye gidemeyen arkadaşlar için SAY-SÖZ-EA alanlarından  15 Tatil Çalışma Programları hazırladık.

Üniversiteye giden yolda iyi çalışmalar ve iyi tatiller 🙂

 

Eşit Ağırlık 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Sayısal 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Sözel 15 Tatil Çalışma Programı İndir

Benzer Konular
TYT Coğrafya – Felsefe – Din Konu ve Soru Dağılımları 2019
Üniversiteye giden yolda sana yardımcı olabilmek için uniyolu.com güncel TYT Coğrafya,Felsefe ve Din konularını bir araya getirdik. Ayrıca çalıştığın konuları ve tekrarlarını kontrol edebilmen adına bu konuları bir çizelge haline..
TYT Fizik – Kimya – Biyoloji Konu ve Soru Dağılımları 2019
Üniversiteye giden yolda sana yardımcı olabilmek için uniyolu.com güncel TYT Fizik, Kimya ve Biyoloji konularını bir araya getirdik. Ayrıca çalıştığın konuları ve tekrarlarını kontrol edebilmen adına bu konuları bir çizelge..
TYT Matematik – Geometri Konu ve Soru Dağılımları 2019
Üniversiteye giden yolda sana yardımcı olabilmek için uniyolu.com güncel TYT Matematik ve Geometri konularını bir araya getirdik. Ayrıca çalıştığın konuları ve tekrarlarını kontrol edebilmen adına bu konuları bir çizelge haline..
TYT Türkçe ve Tarih Konu ve Soru Dağılımları 2019
Üniversiteye giden yolda sana yardımcı olabilmek için uniyolu.com güncel TYT Türkçe ve Tarih konularını bir araya getirdik. Ayrıca çalıştığın konuları ve tekrarlarını kontrol edebilmen adına bu konuları bir çizelge haline..
TYT Çalışma Programı (4 Aylık)
Üniversiteye giden yolda sana yardımcı olabilmek adına uniyolu.com olarak 4 aylık çalışma programı hazırladık. Uzman kadromuzun senin için hazırladığı bu program Türkçe, Matematik, Geometri. Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerini içeriyor,..
TYT-YKS Youtube Kanal Önerileri
Youtube özellikle herhangi bir kursa gitmeyen arkadaşlar için harika bir ders anlatım kaynağıdır. Site üzerinde başlangıç seviyesindeki öğrencilerden tutun ileri seviyedeki öğrencilere hitap eden bir sürü kanal bulunuyor. Ders çalışırken..

15 Tatil Çalışma Programları (TYT-AYT) (4 Yorum)

  1. Bu güzel çalışma için teşekkürler.Tatili bu şekilde geçirerek başarılı olabileceğimi düşünüyorum.Bu tarz çalışmaların devamını beklemekteyim. Teşeekkürler uniyolu..